top of page

Skuteczna treść ogłoszenia o sprzedaży/najmie nieruchomości. Czyli jaka?:)

Jak zredagować chwytliwe ogłoszenie o sprzedaży/najmie nieruchomości, by wyróżnić się w lawinie ofert?

Zadanie nie należy do najłatwiejszych, zwłaszcza, że praktycznie prawie zawsze szablon narzucają nam portale internetowe...

1. Zacznij od podstawowych informacji o nieruchomości, które obowiązkowo muszą znaleźć się w każdej ofercie. Poszukujący w ten sposób już na wstępie zorientuje się czy Twoja nieruchomość spełnia jego kryteria:

- lokalizacja

- cena

- metraż

- ilość pomieszczeń

- stan techniczny

- tytuł prawny do lokalu

2. Opis - tu jest miejsce na Twoją kreatywność i pozytywne zaskoczenie poszukującego!

Wyjdź od atutów nieruchomości. Tekst, który znajduje się na początku opisu najlepiej zapadnie w pamięci odbiorcy, np. apartament przy parku, widok na panoramę miasta itp. To na pewno pozwoli bliżej zainteresować osobę czytającą.

Mów językiem korzyści, ale zawsze trzymaj się faktów! Jeśli na spotkaniu okaże się, że opis jest niezgodny z rzeczywistością transakcja na pewno nie dojdzie do skutku.

Skieruj ofertę do ściśle określonego odbiorcy, rodziny, pary, singla …Oferta dla wszystkich, praktycznie nie jest dla nikogo...

Zostaw jakieś niedopowiedzenie, przemyślane i koniecznie pozytywne. Powinno to skłonić zainteresowanego do kontaktu i dopytania o szczegóły oferty. Np. nie podawaj metrażu tarasu, balkonu, jeśli jest on sporych rozmiarów. W kontakcie telefonicznym będziesz miał szansę na ponowne miłe zaskoczenie kupującego i tym samym zachęcenie go do odwiedzin nieruchomości.

Zakończ opis dobrą informacją dla odbiorcy. Podobnie jak początek tak i koniec tekstu najbardziej zapadają nam w pamięć, tak więc zaakcentuj określoną korzyść na końcu opisu, np. cena do negocjacji, cena zawiera miejsce postojowe w garażu itp.

3. Szybki kontakt!

Nie zapomnij umieścić swoich danych kontaktowych. Praktycznie jest też podać informację o preferowanych godzinach kontaktu oraz zapewnienie, że oddzwonisz lub odpowiesz na wiadomości najszybciej jak będzie to możliwe.


Ps. Jeśli nie masz pomysłu na swoją nieruchomość zadzwoń do nas, my go na pewno znajdziemy!

Wyróżnione posty
Sprawdź ponownie wkrótce
Po opublikowaniu postów zobaczysz je tutaj.
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page