2015 by Home Staging Eksperci. Created with Wix.com

  O nas

   

  Nazywamy się Ekspertkami od Home Staging’u i miło nam, że chcesz się czegoś o nas dowiedzieć. Każda z nas ma inną drogę zawodową, ale wspólne pasje i zainteresowania doprowadziły nas pod jeden adres: Home Staging. Dzięki doświadczeniu i wiedzy realizujemy niezwykle spektakularne metamorfozy domów, biur, lokali, co znacząco przekłada się na zadowolenie i zyski naszych Klientów. 

  Oprócz wykonywania zleceń home staging zajmujemy się kompleksową realizacją projektów wykończenia i wyposażenia wnętrz. Możemy także przeprowadzić całą transakcję zakupu/sprzedaży nieruchomoci, z pełną obsługą prawną. Obie posiadamy certyfikaty z dziedziny home staging, potwierdzające wiedzę i umiejętności uzyskane w firmie House Doctor Polska. Na co dzień współpracujemy z dyplomowanym konsultantem feng shui, grafikiem oraz fotografem (profesjonalna sesja zdjęciowa). Mamy także własną ekipę remontową i przeprowadzkową. Zapraszamy na spotkanie.

  Pokaż nam swoje wnętrze, a my sprawimy, że odkryjemy w nim nowy, jeszcze lepszy potencjał.

   

  Agnieszka Daszewska
   
  Architekt
  Home Stager

  Z wyksztalcenia jestem architektem. 

   

  Moja wizja home staging'u to proces przygotowania nieruchomości do zyskownej sprzedaży i prezentacja w najbardziej atrakcyjnej formie dla klienta. 

  To też forma sztuki, w której wydobywam prawdziwą naturę wnętrza. Poprzez zastosowanie odpowiedniej kolorystyki, uporządkowanie przestrzeni, nadanie właściwych funkcji poszczególnym pomieszczeniom - wnętrze nabiera bardziej uniwersalnego charakteru; staje się wnętrzem - marzeniem każdego klienta. Wszystko to sprawia, że klient natychmiast chce kupić lub wynająć właśnie to mieszkanie i w nim zamieszkać. 

  Doskonale rozumiem różnicę między ciepłym domem a mieszkaniem na sprzedaż. I nad tym pracuję: nabywca zamiast aromatycznych wspomnień rodzinnych obiadów zobaczy piękne, żywe mieszkanie, w którym urządzi się jak tylko zechce. 

  Katarzyna Buława
   
  Rzeczoznawca majątkowy
  Prawnik, Home Stager

  Z wykształcenia jestem prawnikiem i rzeczoznawcą majątkowym. 

   

   Zajmuję się  zawodowo obsługą rynku nieruchomości.

  Sprzedaż/kupno/wynajem/określanie wartości nieruchomości  to moja codzienność. Pracuję z Klientami zawsze indywidualnie i dyskretnie. Przeprowadzam cały proces formalno - prawny transakcji.

  Nieruchomości to nie tylko mój zawód, ale też pasja. Stylizacja wnętrz fascynowała mnie od zawsze, a idąc w kierunku realizacji marzeń ukończyłam szkolenia z zakresu home stagingu prowadzone przez House Doctor Polska oraz kurs fotografii. 

  Jak pracuję jako home stagner?

  Swoje doświadczenie zawodowe w wycenie nieruchomości wykorzystuję w home stagingu. Po obejrzeniu nieruchomości określam jej mocne strony, które warte są wyeksponowania, co w rezultacie bezpośrednio przekłada się na wartość nieruchomości.