O nas

 

Nazywamy się Ekspertkami od Home Staging’u i miło nam, że chcesz się czegoś o nas dowiedzieć. Każda z nas ma inną drogę zawodową, ale wspólne pasje i zainteresowania doprowadziły nas pod jeden adres: Home Staging. Dzięki doświadczeniu i wiedzy realizujemy niezwykle spektakularne metamorfozy domów, biur, lokali, co znacząco przekłada się na zadowolenie i zyski naszych Klientów. 

Oprócz wykonywania zleceń home staging zajmujemy się kompleksową realizacją projektów wykończenia i wyposażenia wnętrz. Możemy także przeprowadzić całą transakcję zakupu/sprzedaży nieruchomoci, z pełną obsługą prawną. Obie posiadamy certyfikaty z dziedziny home staging, potwierdzające wiedzę i umiejętności uzyskane w firmie House Doctor Polska. Na co dzień współpracujemy z dyplomowanym konsultantem feng shui, grafikiem oraz fotografem (profesjonalna sesja zdjęciowa). Mamy także własną ekipę remontową i przeprowadzkową. Zapraszamy na spotkanie.

Pokaż nam swoje wnętrze, a my sprawimy, że odkryjemy w nim nowy, jeszcze lepszy potencjał.

 

Agnieszka Daszewska
 
Architekt
Home Stager

Z wyksztalcenia jestem architektem. 

 

Moja wizja home staging'u to proces przygotowania nieruchomości do zyskownej sprzedaży i prezentacja w najbardziej atrakcyjnej formie dla klienta. 

To też forma sztuki, w której wydobywam prawdziwą naturę wnętrza. Poprzez zastosowanie odpowiedniej kolorystyki, uporządkowanie przestrzeni, nadanie właściwych funkcji poszczególnym pomieszczeniom - wnętrze nabiera bardziej uniwersalnego charakteru; staje się wnętrzem - marzeniem każdego klienta. Wszystko to sprawia, że klient natychmiast chce kupić lub wynająć właśnie to mieszkanie i w nim zamieszkać. 

Doskonale rozumiem różnicę między ciepłym domem a mieszkaniem na sprzedaż. I nad tym pracuję: nabywca zamiast aromatycznych wspomnień rodzinnych obiadów zobaczy piękne, żywe mieszkanie, w którym urządzi się jak tylko zechce. 

41645175_625690534491300_786942019850207
Katarzyna Buława
 
Rzeczoznawca majątkowy
Prawnik, Home Stager

Z wykształcenia jestem prawnikiem i rzeczoznawcą majątkowym. 

 

 Zajmuję się  zawodowo obsługą rynku nieruchomości.

Sprzedaż/kupno/wynajem/określanie wartości nieruchomości  to moja codzienność. Pracuję z Klientami zawsze indywidualnie i dyskretnie. Przeprowadzam cały proces formalno - prawny transakcji.

Nieruchomości to nie tylko mój zawód, ale też pasja. Stylizacja wnętrz fascynowała mnie od zawsze, a idąc w kierunku realizacji marzeń ukończyłam szkolenia z zakresu home stagingu prowadzone przez House Doctor Polska oraz kurs fotografii. 

Jak pracuję jako home stagner?

Swoje doświadczenie zawodowe w wycenie nieruchomości wykorzystuję w home stagingu. Po obejrzeniu nieruchomości określam jej mocne strony, które warte są wyeksponowania, co w rezultacie bezpośrednio przekłada się na wartość nieruchomości.