top of page

Dlaczego warto wypełnić puste przestrzenie w nieruchomości na sprzedaż?

W pracy home stager’a trafiają się zlecenia, w których mamy do czynienia z pustymi nieruchomościami, które pomimo atrakcyjnej ceny i dobrej lokalizacji nie znajdują nabywców.

Dzieje się tak, ponieważ puste wnętrza sprawiają niekorzystne wrażenie na potencjalnym kupującym, który odnosi uczucie, że:

  • nieruchomość jest opuszczona L, nikt nie ma ochoty, w niej mieszkać i przebywać L

  • nieruchomość jest zaniedbana - widać dokładnie wszelkie nierówności, zużycia, odpryski, dziury po obrazkach…

  • nieruchomość jest zbyt mała - nie widać powierzchni (metrów kwadratowych)

  • nieruchomość nie ma pożądanych stref: wypoczynkowej, jadalni, sypialni, przestrzeni dla dzieci itd

  • nieruchomość nie odróżnia się w żaden sposób od innych oglądanych nieruchomości, tym samym nie zapada w pamięć Kupującego

Co wówczas robimy?

Najczęściej zaczynamy pracę od odświeżenia - odmalowania ścian, a następnie od zaaranżowania wnętrz w taki sposób, aby nadać im pożądaną funkcjonalność (sypialnia, jadalnia, salon itd.), przytulność oraz oznaki domowego życia.

Całości nadajemy jak najbardziej neutralny charakter, w ten sposób osiągamy efekt, że nieruchomość ma szansę spodobać się możliwie największej ilości potencjalnych Klientów. Dobranymi kolorystycznie akcentami tworzymy niepowtarzalny charakter każdej z nich.

Dlaczego tak działamy?

Ponieważ nieruchomość jest jak scena, aby ją szybciej sprzedać i uzyskać możliwie najlepszą cenę trzeba ją odpowiednio zaprezentować Klientowi. Gdy wnętrza są puste nie mamy możliwości pokazania charakteru i potencjału sprzedawanej nieruchomości. Nie dostrzega ich też zatem nasz najczęściej nie posiadający wyobraźni przestrzennej potencjalny nabywca…
Wyróżnione posty
Sprawdź ponownie wkrótce
Po opublikowaniu postów zobaczysz je tutaj.
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page